اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
خانه » غذا ها » انواع غذاهای خارجی » گردشگری غذا ۲

گردشگری غذا ۲

۶)تایوان (Taiwan)

غذا در تایوان (Taiwan)

یکی از مقاصد جذاب گردشگری در آسیا کشور تایوان می باشد. در تور تایوان بسیار مراقب مواد اولیه غذاها باشید چرا که ممکن است از خزندگان استفاده شده باشد. از جمله غذاهای خوشمزه در تور تایوان می توانید امتحان کنید شامل تخم مرغ آهنی، چایی های مخصوص تایوان، کوفته شکم پر، سان کیک و نودل‌های Danzi می باشد.

۷)فیلیپین (Philippines)

غذا در فیلیپین (Philippines)

ترکیبی از انواع ماهی، برنج و میوه های استوایی پایه اصلی غذاهای فلیپینی را تشکیل می دهد. در غذاهای فلیپینی از سرکه، سیر و سویا سس به عنوان چاشنی استفاده می شود. خوراک سینیگان (Sinigang)، باربی کیو(Bar B.Q)، خوراک پاک بت (Pacbet)، اس کاب کیو (Scabecue) پیشنهادات ما به شما در سفر به فیلیپین می باشد.

۸)تایلند (Thailand)

غذا در تایلند (Thailand)

اگر می خواهید کلکسیونی از غذاهای آسیایی را تجربه کنید تور تایلند را انتخاب کنید. ترکیبی از غذاهای چینی، مالزی، اندونزی و میانمار در غذاهای تایلندی خلاصه شده است. کاری سبز(green curry)، خوراک مرغ، سیب زمینی و سبزیجات (stir-fried cashew chicken)، سالاد پاپایا (papaya salad)، ماهی و سس سویا از جمله خوشمزه ترین غذاهای تایلندی می باشد.

۹)ژاپن (Japan)

غذا در ژاپن (Japan)

اگر می خواهید سوشی با بهترین کیفیت را امتحان کنید تور ژاپن بهترین گزینه سفر شما خواهد بود. گردشگران غذاهای ژاپنی را با سوشی (Sushi)، سوکیاکی (Sukiyaki) و تمپورا (Tempura) می شناسند. از جمله غذاهای خوشمزه که در تور ژاپن باید تجربه کنید شامل سوپ نودل Ramen، برنج کاری(Curry rice)، کاراگه (Karaage) اشاره کرد.

۱۰)هنگ کنگ (Malaysia)

غذا در هنگ کنگ (Malaysia)

در تور هنگ کنگ به (مرکز آشپزی آسیا) سفر کردید. تنوع غذاهای هنگ کنگ و وجود بیش از ۱۰۰ رستوران این شهر را به مقصد توریستی جذاب غذا در آسیا مبدل کرده است. نان آناناسی (Pineapple Bread)، چایی شیر، نودل ریشکا (Rickshaw Noodles) و سوپ ونتون (Wontons) از جمله خوشمزه ترین غذاهای محلی هنگ کنگ می باشد.

غذاها نماد فرهنگ مردمان هر کشور می باشند. گردشگران با خوردن غذاهای محلی در سفر می توانند به خوبی سبک زندگی مردم بومی را احساس کنند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است