اهمیت فیلتر هوا و وظیفه آن

در ایران هر روزه تعداد خودرو ها افزایش می یابد و با توجه به افزایش تعداد خودرو ها مصرف تعداد فیلتر نیز افزایش می یابد بنابراین تولید و فروش فیلتر هوا بسیار مهم است و نیاز و اهمیت فیلتر هوا غیر قابل انکار است و غروش فیلتر هوا و مواد اولیه فیلتر هوا و دستگاه فیلتر هوا بسیار مهم و کاربردی است.و مهم ترین نکته در تولید فیلتر هوا استفاده از دستگاه استاندارد و مواد اولیه مرغوب است و با تولید فیلتر هوای با کیفیت و بدون نقص می توان در بازار فیلتر هوا بدون رقیب بود.و خریداران باید فیلتر هوای موجود در بازار را با هم مقایسه کنند و فیلتر هوای غیر استاندارد و نامعتبر خریداری نکنند.
وجود اکسیژن در هوا برای احتراق موتور خودرو بسیار لازم و ضروری است و اجازه ورود هوای پاک و مستمر به درون موتور خودرو وظیفه سیستم هوای خودرو است و یکی از مهم ترین اجزای این سیستم فیلتر هوا است و وظیفه آن تنظیم و تصفیه هوای ورودی خموتور خودرو برای عملکرد بهتر موتور است.و سیستم هوای خودرو شامل سه قسمت اصلی فیلتر هوا و بدنه دریچه گاز و سنسور جریان توده است.
هوا توسط سیستم مکش هوا و از طریق لوله پلاستیکی بلند به فیلتر هوا رسانده می شود و فیلتر هوا پس از تصفیه هوا آن را به دورن موتور خودرو انتقال می دهد و هواای مورد نیاز موتور خودرو به این طریق فراهم می شود.موتور خودرو از طریق فیلتر هوا تنفس می کند به همین دلیل می توان گفت مهم ترین بخش سیستم هوای خودرو فیلتر هوا است بنابراین باید در خرید فیلتر هوا توجه کنیم که فیلتر هوای استاندارد باشد و به خوبی از ورود گرد و غبار به درون موتور خودرو جلوگیری کند زیرا اگر هوای وارد شده به درون موتور خودرو دارای خاک و گرد و غبار باشد ممکن است به موتور آسیب برساند.
در سیستم هوای خودرو دو نوع سنسور برای پیدا کردن توده هوای وارد شده برای احتراق داخلی موتور خودرو وجود دارد،سنسور متر پره و سنسورسیم داغ.و دریچه گاز نیز قسمت مهمی از سیستم هوای خودرو است زیرا این دریچه با فشار پا بر روی پدال باز شده و هوا و گاز را برای احتراق موتور وارد بیستون می کند و سپس جرقه لازم برای احتراق موتور توسط سنسورها اتفاق می افتد و این دریچه اغلب در بین منیفولد و جعبه فیلتر هوا قرار می گیرد.
با توضیحاتی که داده شد اهمیت فیلتر هوا مشخص شد بنابراین در خرید فیلتر هوا باید دقت کنید.
برای تولید فیلتر هوا از دستگاه سی ان سی که درصنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار ی گیرد استفاده می شود.و این دستگاه ها توسط کامپیوتر هدایت می شوند و انواع گوناگونی دارند که هر نوع آن عملکرد مخصوص به خود را دارد.
استفاده از فیلتر ها در سیستم هیدرولیک اهمیت زیادی دارد و برای قطعات هیدرولیک حفاظتی به حساب می آید.علت تعویض قطعات هیدرولیک سایش مکانیکی قطعات است و طول عمر قطعات را می توان به راحتی با اعمال سیستم فیلتراسیون افزایش داد.
زمان تعویض فیلتر هوا معمولا پس ا ز۵۰ تا ۱۰۰ کیلومتر استفاده از خودرو است و شرکت تولید فیلتر هوا زمان زمان تعویض را به دارندگان اعلام می کنند.و زمان تعویض فیلتر هوا به شرایط آب و هوایی و میزان کارکرد خودرو نیز بستگی دارد و در شرایط مختلف متفاوت است و در شرایط آب و هوایی آلوده تر به دلیل اینکه عمر مفید فیلتر هوا کاهش می یابد باید زودتر تعویض شود .و شرایط آب و هوایی شرجی و مرطوب نیز عمر مفید فیلتر را کاهش می دهد و به طور کلی عمر مفید فیلتر هوا در همه کلان شهر های ایران بعد از ۳۰ کیلومتر حرکت است و پس از ۳۰ کیلومتر باید فیلتر هوا تعویض شود.

تولید فیلتر هوا

برای تولید فیلتر هوا دستگاه های گوناگونی وجود دارد که شما می توانید با دستگاه های تولید فیلتر هوا و همچنین خط تولید فیلتر هوا در بخش محصولات وب سایت گروه مهندسی ماشین سازی صنعتگران سبز آشنا شوید.فیلتر هوا خودرو یا در اصطلاح انگلیسی Air filter جهت از بین بردن و مانع شدن از ورود ذرات معلق در هوا به کار می روند و بیشترین استفاده ی آن در صنعت خودرو سازی و ماشین ها می باشد. اگر فیلتر هوا تعویض نشود ، تجمع ذرات آلوده سبب بسته شدن منافذ عبور هوا شده و جریان هوای عبوری از فیلتر هوای خودرو محدود می گردد. راندمان هوا با جذب هرچه بیشتر ناخالصی ها بالاتر می رود. اما هنگامی که میزان آلودگی در درون فیلتر هوا از حد معمول فراتر رود ، عبور هوا از میان آن سخت و سخت تر خواهد شد.فیلتر هوای خودرو یک جنس مصرفی است که در تمامی انواع خودرو استفاده می شود و باید بسته به کارکرد ماشین هر ۱ یا۲ ماه یک بار تعویض شود و علاوه بر آن تعویض به موقع آن تا ۳۰ درصد مصرف بنزین را در خودرو کاهش می دهد . اینکه با وجود فراوانی خودرو در کشور ما این محصول همواره متقاضی فراوانی دارد. تولید این محصول بسیار آسان است و حتی یک نفر به تنهایی نیز می تواند آن را تولید کند.

دستگاه تولید فیلتر هوا
دستگاه تمام اتوماتیک PU
در این سیستم دستگاه تولید فیلتر هوا فوم پلی اورتال به وسیله دستگاه تزریق وارد قالبهای مختلف می گردد.میزان تولید فیلتر هوا در این سیستم دستگاه تولید فیلتر هوا ۶۰۰ عدد به بالا در ساعت می باشد.
مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا :
امکان کنترل PLC
سر هد تزریق با پیچیده ترین تکنولوژی روز با امکان خنک کردن
تمیزکاری با پس، کنترل دما و تزریق با سرعت متفاوت
تکنولوژی بالای میکسر هد دستگاه تولید فیلتر هوا
سیستم تایمینگ بسیار دقیق و قابل کنترل
عدم تلرانس دبی
امکان تزریق از ۱ گرم تا ۲۰۰ گرم در ثانیه
ویزگی انحصاری دستگاه تولید فیلتر هوا امکان تغییر دادن نوع فوم از خشک تا نرم
ویژگی انحصاری سازگاری دستگاه با برق خانگی
دارای سیستم ایمنی برای حفاظت از دستگاه
تنظیم دور دستی و دیجیتال
ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰۰ فیلتر در ماه به ازای هر روز ۶ ساعت کاری
امکان تزریق از یک دهم تا اتمام مخزن
عدم وجود هیچگونه آلودگی صوتی و زیست محیطی
دارای مخازن دو جداره
دارای سیستم خنک کننده جهت مناطق گرمسیر
ابعاد محیط کار برای این سیستم ۱۰ متر مربع می باشد
تنها با برق تکفاز تغذیه می گردد.
۱ سال گارانتی تعویض قطعات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
امکانات دستگاه تولید فیلتر هوا :
تعریف میز CNC: دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا مجهز به میز CNC (میزی که قالب های پلاستیکی بدون دخالت دست توسط حافظه ی از پیش تعریف شده ی کامپیوتر دستگاه توسط کاربر- فقط با انتخاب نوع خودرو از صفحه تمام لمسی LCD و میز CNC بسته به نوع و اندازه، روی میز را در آن جهت حرکت می دهد تا مواد از هد ریز دستگاه به قسمت مواد ریز قالب مواد ریزی گردد.)
تعریف PLC: کنترل کننده دستگاه تولید فیلتر هوا ، نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را دریافت و آنها را طبق برنامه ریزی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می نماید و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و اجراکننده های فرمان ارسال می کند.

تفاوت فایل robots.txt با متاتگ robots

تفاوت فایل robots.txt با متاتگ robots بیشتر در بخش دستورات است. این دو آیتم کارایی تقریبا یکسانی دارند اما می شود به تفاوت های زیر که میان آن ها وجود دارد اشاره کرد. قبل از آن می توانید برای اطلاعات بیشتر مطالب متاتگ robots و فایل robots.txt در سئو سایت را بخوانید.
۱٫ گاهی اوقات لازم است جهت امور سئو سایت، کل محتوای یک دایرکتوری را از دید گوگل پنهان کنید. برای راحتی در این کار از فایل robots.txt استفاده می کنند. هرچند می توانید به تک تک صفحات این دایرکتوری مراجعه کنید و با متاتگ robots همه آن ها را بلاک کنید. انتخاب با شماست!
*لازم به ذکر است آدرسی که در robots.txt بلاک شده توسط گوگل اصلا باز نمی شود. در مقابل آن آدرسی که با robots بلاک شده توسط گوگل باز میشود منتها پس از خوانده شدن کدهای صفحه توسط گوگل این گونه صفحات ایندکس نمی شوند. به همین علت مورد بعدی را شرح می دهیم.سایبروم پلاستوفوم آتلیه عروس فیلمبرداری عروسی
۲٫ اگر احتمال می دهید صفحه ای در صفات دیگر توسط لینکی فراخوانی و معرفی می شود، حتما از متاتگ robots استفاده کنید هرچند اگر آن مسیر در فایل robots.txt مسدود شده باشد.
۳٫ شما قرار است مرتبا در یک مسیر یا منویی از سایت صفحاتی را ایجاد کنید. از cmsای استفاده می کنید که یک الگوی مشخص از صفحات را در کنار صفجه مورد نظر شما، برایتان ایجاد می کند. اینگونه الگوها بهتر است توسط فایل robots.txt بلاک شوند تا محتوای تکراری ایجاد نشود.
۴٫ فایل robots.txt مزایایی نسبت به متاتگ robots دارد و دست شما را در بسیاری از شرایط باز می گذارد.
۵٫ داخل فایل robots.txt می توانید اطلاعات دیگری هم نظیر نقشه سایت را برای گوگل قرار دهید.
تفاوت میان فایل robots.txt با متاتگ robots وجود دارد اما لازم است از هردوی آن ها استفاده کنید تا از مزایا و شرایط هر یک برای سایتتان استفاده نمایید.

منبع: تفاوت فایل robots.txt با متاتگ robots

دیدنی های باکو

دیدنی های باکو جاذبه های دیدنی باکوجاذبه های دیدنی باکو در تور باکو را میشناسید با تور۹۶ همراه باشید .

  • ایچری شهر بافت قدیمی باکو

ایچری شهر یا ارگ باکو دیدنی ترین جاذبه باکوست و متعلق به قرون ۱۱ تا ۱۹ میلادی است . شهری با تمدن های مختلف ساسانی ، زرتشتی ، شیروانی ، ایرانی ، عربی ، عثمانی و روسی
ایچری شهر دارای ۲۳ محله، ۲ کاروان سرا، ۳ چشمه ‏آب، میدان بازار و… جذاب ترین قسمت این مجموعه قلعه دختر است.

  • ‏ بلوار باکو

بلوار باکو در خیابان اصلی شهر را از دست ندهید. خیابانی در امتداد دریای خزر و در کنار پارکی در حدود ۳ کیلومتر و ۷۵۰ متر
کافه ها و رستوران ها و مراکز خرید زیا این بلوار را زیباتر کرده اند.

  • مرکز فرهنگی حیدر علی اف

مجموعه فرهنگی با معماری بسیار زیبا به طراحی زها حدید معمار بریتانیایی-عراقی . خیلی از گردشگران باکو با انگیز ه تماشای معماری حیرت انگیز و خمیدگی خاضش به بازدید از باکو و این مجموعه فرهنگی می آیند.
این مرکز فرهنگی شامل یک سالن کنفرانس، گالری هنر و ‏یک موزه است.
[size=xx-small]تور آنتالیاتور آنکاراتور پاتایاتور باکوتور استانبولتور مسکوتور کیشتور مشهدتور شیرازتور کاشانتور کوش آداسیتور پوکتتور دبیتور کوالالامپورتور اسپانیاتور سوییستور ایتالیاتور گرجستانتور فرانسهتور قبرستور یونانقیمت تور اروپاییتور ارزانتور لحظه آخریتور ۹۶تور تابستان ۹۶[/size]

[size=xx-small]طراحی سایتطراحی سایتطراحی سایت[/size]

  • برج های شعله

یکی از نمادهای باکو برجهای شعله یعنی بلندترین آسمان خراش های باکو هستند. آسمان خراش هایی به ارتفاع ۱۹۰ متر با الگو برداری از شعله آتش .
این برج ها شامل یک هتل (هتل پنج ستاره ‏Fairmont ‎‏) بخش اداری و آپارتمان هستند.

  • بازدید از اثر سنگی و هنری قبوستان ‏Qobustan‏‏

پارک ملی قبوستان با نام رسمی چشم‌انداز فرهنگی سنگ‌نگاره‌های قبوستان
۶۴ کیلومتری جنوب غربی مرکز باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان و در ‏کرانه‌های غربی دریای خزر قرار دارد.
این پارک به دلیل داشتن سنگ‌نگاره‌های تاریخی، آثار باستانی، گل‌افشان‌ها و گازسنگ‌ها و… در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

  • میدان فانتن (‏Fountain Square‏)‏

میدان اصلی باکو است نام قدیم این میدان Parapet بوده است و هنوز هم بعضی از محلی ها آن را به همین نام صدا میکنند.
این میدان نقطه تلاقی مراکز خرید، پاساژ ها، بوتیک ‏ها، هتل ها و کافه ها و رستوران ها است .

  • کاخ شیروان شاه

این کاخ که قدمتش به قرن ۱۵ بازمیگردد در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

  • موزه ادبیات نظامی گنجوی

موزه ادبیات نظامی گنجوی در نزدیکی میدان فانتن قرار گرفته است. کتب، اشیاء و موارد زیادی در رابطه با فرهنگ آذربایجان در این موزه برای شناساندن فرهنگ آذربایجان به گردشگذران وجود دارد. ‏

تاثیر سئو بر یک کسب و کار

امروزه بیشتر از ۸۰٪ نیازهای مردم از طریق موتورهای جست‌وجو تامین می‌شود؛ به‌طوری که گاهی اوقات می‌گویند که اگر جست‌وجو وجود نداشت، هرگز وب اینقدر پیشرفت نمی‌کرد. اینجاست که اهمیت بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو (سئو) خودنمایی می‌کند. این که بتوانید در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو حضور داشته باشید و رتبه خود را افزایش دهید، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.
در این قضیه شکی نیست که سئو یک پروسه گاهی طولانی و سخت است؛ به‌طوری که باید آن را مداوما انجام داد و برایش استراتژی چید و تکنیک‌های مختلف را آزمایش کرد تا به نتیجه مناسب و دلخواه رسید. موتور جست‌وجویی همچون گوگل، در سال بیش از ۶۰۰ بار الگوریتم‌های سئوی خودش را تغییر می‌دهد؛ به همین خاطر متخصصین می‌بایست در لبه تکنولوژی قدم بردارند و آخرین تغییرات صنعت سئو و الگوریتم‌ها را بررسی و تغییرات مورد نیاز را در وبسایت مشتریانشان ایجاد کنند.
سئو، مهم‌ترین خدمت شرکت فرنیان است؛ ما در طی ۶ سال فعالیتمان با نام‌های دیگر و حال فرنیان، می‌توانیم انتخاب مناسبی برای همکاری باشیم. ما اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو برای کسب‌وکارها را می‌دانیم و سعی می‌کنیم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه کنیم. خدماتی کاملا استاندارد، بر پایه قوانین و اصول و سودآور.
تیم ما از متخصصین و نیروهای متخصص تشکیل شده است. تیمی که می‌توانند به خوبی نیاز شما را درک کنند، استراتژی‌ای درخورد وبسایت و برند شما تهیه کنند و با استمرار و انتخاب تکنیک‌های حرفه‌ای، باعث افزایش بازدید شما از موتورهای جست‌وجو و بهبود رتبه گوگل شما شوند.
ما به صورت تخصصی برروی فروشگاه‌های اینترنتی متوسط، شرکت‌های تخصصی (به‌خصوص در زمینه صنایع) و وب‌سایت‌های سازمان‌ها فعالیت می‌کنیم و خدماتمان را برای این دسته از مشتریان بهبود بخشیده‌ایم. در واقع خدمات سئو فرنیان، مناسب و‌ب‌سایت‌های شخصی، سرگرمی و تفریحی، موسیقی و فیلم و … نیست.

درباره سو. بیشتر بدانید

ز آنجایی که ضد و نقیض‌ها در سئو بیشتر از هر حیطه‌ دیگری است، سوالات و شاید دغدغه‌های متفاوتی روزانه مطرح می‌شوند که گاهی ترجیح می‌دهم آنها را در قالب یک پست منتشر کنم.
متن‌های پنهان که پر از کلمات کلیدی هستند

هنوز هم سایت‌هایی دیده می‌شوند که چندین کلمه را هم رنگ پس زمینه در می‌آورند و توقع افزایش رتبه دارند؛ شاید در روزهای اول احساس کنید که رتبه بهتری در آن کلمات می‌گیرید اما در اولین فرصتی که گوگل فکر کند Keyword Stuffing می‌کنید، صفحه شما را از حداقل ۱۰ صفحه اول نتایج جست‌وجو خارج می‌کند.همین یک ماه پیش شرایط مشابهی را شبیه‌سازی کردیم؛ در یک کلمه کلیدی با رقابت متوسط، سایت تست ما در رتبه ۱۵ حضور داشت و پس از قرار دادن ۱۰ کلمه کلیدی نسبتا مرتبط با رنگ مشابه پس‌زمینه سایت از ۱۰ صفحه اول نتایج جست‌وجو خارج شد. بهتر است بگویم که گوگل می‌تواند بفهمد چه جایی نیاز به حضور کلمه کلیدی است و چه جایی نیست. به طور مثال متنی که کیفیت مناسبی دارد، در هر خطش کلمه کلیدی چند بار تکرار نشده است. ضمنا چگالی کلمه کلیدی را هم به کل فراموش کنید و تمرکز را بر نوشتن محتوای با کیفیت و به درد بخور بگذارید. حتما نیاز نیست در هر ۱۰۰ کلمه ۶-۷ بار کلمات کلیدی را تکرار کنید؛ اگر در مورد موضوعی می‌نویسید، مطمئن باشید به صورت خودکار ذهنتان کلمات را در متن جای می‌دهد.بررسی و کپی دقیق رفتار رقیبان

در ابتدای هر پروژه سئو، خود من برخی از رقیبان را بررسی می‌کنم تا ببینم دقیقا از چه شیوه‌ها و متدهایی استفاده کرده‌اند. اما به هیچ عنوان دقیقا همان کارهایی که رقیبان کرده‌اند را تکرار نمی‌کنم. به واقع باید از اشتباهات دیگران درس گرفت و علاوه بر داشتن نقاط مثبت آنها، نقاط ضعف آنها را هم نداشته باشیم.باید مد نظرمان باشد که گوگل می‌خواهد سایتی را بالاتر از دیگر سایت‌ها نشان دهد که در ۲۰۰ فاکتور مد نظرش، امتیاز بالاتری کسب کند. پس باید همیشه چیزی بیشتر از رقیبان داشته باشید. مثلا اگر رقیبتان تولید محتوای متنی قوی‌ای دارد، شما باید علاوه بر تولید محتوای قوی‌تر از او، سراغ دیگر شیوه‌های تولید محتوا مثل ویدئو و صوت نیز بروید.
کاهش بازدید همیشه به معنای پنالتی شدن است

تعداد بازدیدکننده‌های یک سایت شاید هرروز تغییر کند؛ ممکن است یک روز افزایش داشته باشد و یک روز کاهش. ممکن است به خاطر وقایع مذهبی، تعطیلات رسمی و … بازدید یک سایت افت کند (در واقع به خاطر مسائل Fundamental). ذهن اکثر مدیران سایت‌ها زمانی که بازدیدشان افت می‌کند به سمت و سوی پنالتی منعطف می‌شود در حالی که واقعا اینگونه نیست. حتما در یک پست دیگر در مورد شیوه تشخیص مشکلات فنی و غیرفنی را توضیح می‌دهم.گاهی ممکن است دسترسی کاربران به سایت شما از منطقه خاصی به خاطر تنظیمات سرور بسته شود، یا ممکن است به اشتباه لینک‌های سایت شما شکسته شده باشند یا حتی سایتی که بازدید زیادی را برای شما ارسال می‌کرد در آن روز دان شده باشد.حتی یک بار یک ادمین هک شده بود و هکر صرفا با متای روبوت، سایت را Noindex کرده بود! (اینطور رقیبانی داریم!)نصب یک پلاگین سئو برروی وردپرس کافیست

یکی از مواردی که بیشتر در بین دوستان تازه‌کار دیده می‌شود، این است که فکر می‌کنند سئو صرفا بهینه بودن متاتگ‌های آنهاست و یا اگر سایتی را از نظر on-site و ساختاری بهینه کنند، «قطعا» رتبه بالاتری در نتایج جست‌وجو می‌گیرد.بهتر است بگویم که: ساختار سایت شما دقیقا زیرساخت و پِی ساختمان (سایت) شماست؛ حال اگر زیربنای خوبی داشته باشید می‌توانید با خیال راحت‌تر و کیفیت بیشتر، خود ساختمان را بسازید. اگر ساختار مناسبی داشته باشید اما در زمینه محتوا و بک‌لینک‌ها ضعیف عمل کرده باشید باز هم نتیجه مناسبی نمی‌گیرید.تجربه کاربری (UX) برروی سئو تاثیری ندارد

در واقع افرادی هستند که فکر می‌کنند همانند دهه قبل، گوگل فقط کدهای سایت را بررسی می‌کند؛ امیدوارم شما در این دسته جای نداشته باشید! راستش گوگل همانطور که سایت را از نظر ظاهری بررسی می‌کند می‌تواند کیفیت آن را هم با استفاده از الگوریتم‌های مختلف تشخیص دهد. البته طبق گفته خود گوگل هنوز فاکتورهای تجربه کاربری (مثل نزدیک بودن المنت‌ها به هم، تایپوگرافی و …) وارد نتایج دسکتاپ نشده‌اند، اما باید در نظر داشت که گوگل می‌تواند شما را به خاطر نمایش تبلیغات زیاد در بالای محتوایتان (اصطلاحا above the fold) جریمه کند.


اجرت المثل

در قانونهای مرتبط با روابط بین همسران،فقط حقی که بصورت انحصاری و مخصوص برای آقایان در نظر گرفته شده حق طلاق و حق ریا بر خانواده میباشد.این ۲ موضوع بارها سبب اعتراض زنانی می‌شود که با استناد به این دو حق، دین اسلام را دینی معرفی می‌کنند که توجه چندانی به حق و حقوق زنان ندارد؛ اما کافی است به جزییات دیگر قوانین و شرع مراجعه کنیم تا دریابیم در دین اسلام تا چه اندازه توجه ویژه‌ای به حقوق زنان شده است.یکی از حقوق ویژه اسلام برای زنان این است که هیچ مردی نمی‌تواند تا وقتی تمامی حق و حقوق همسرش را پرداخت نکرده او را طلاق دهد. نکته جالب توجه این است که هرچه تعداد سال های زندگی مشترک بیشتر باشد این حقوق نیز افزایش می‌یابد و به همین دلیل بسیاری از مردانی که از روی هوی و هوس و بی‌هیچ دلیل منطقی قصد طلاق دادن همسر خود را دارند، از این مساله منصرف می‌شوند.اجرت‌المثل نیز یکی از همان حقوق ویژه ای است که شرع و قانون برای زنان در نظر گرفته است. پیمان حسن‌پور، کارشناس رسمی قوه قضاییه در تعریف ساده این موضوع می‌گوید: اجرت‌المثل یک بحث شرعی است. در شرع مقدس اسلام زن وظایف خاصی در زندگی زناشویی دارد که توسط قانون و شرع برشمرده شده است. این وظایف شامل تمکین عام و تمکین خاص است. مطابق قانون به محض ازدواج، میان زوجین وظایف و تکالیفی برقرار می‌شود که آنها باید نسبت به یکدیگر آن را انجام دهند. تمکین عام به معنی حضور زن در زندگی مشترک و عمل به وظایفی است که شرع و قانون تعیین کرده است. مثلا زن شرعا نمی‌تواند بدون اجازه همسرش از خانه خارج شود. ادامه تحصیل و کار کردن زن در خارج از منزل نیز باید با اجازه شوهر باشد، هرچند در حال حاضر بسیاری از زنان این حقوق را در عقدنامه دریافت می‌کنند. تمکین خاص نیز به معنی عمل کردن زن به وظایف زناشویی است. حال اگر زن در طول زندگی مشترک و در خانه همسر خود کاری بجز این موارد را به دستور شوهر انجام دهد، مستحق پاداشی است که به آن اجرت‌المثل گفته می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
http://edalat.ir/%D8%AE%D8%A7%D9%86%…5%D8%AB%D9%84/
حسن‌پور در توضیح کامل‌تری که از این موضوع ارائه می‌کند بر مساله انجام دادن امور منزل به دستور شوهر تاکید می‌کند و در توضیح آن می‌گوید: زمانی که زن و شوهری صاحب فرزند می‌شوند، اگر بخواهند برای نگهداری از فرزند خود پرستاری را به کار بگیرند این مساله مشمول هزینه است و باید دستمزدی به پرستار خود بدهند. در حال حاضر در شهری مانند تهران حداقل دستمزدی که می‌تواند به صورت ماهانه برای نگهداری از کودک به پرستار پرداخت کرد، ماهانه ۲۰۰ هزار تومان است. اگر همین زن و شوهر بخواهند برای انجام امور عادی منزل از قبیل آشپزی، نظافت و… فردی را استخدام کنند این مساله نیز مشمول هزینه است. چنین مواردی جزو وظایفی نیست که به عهده زن باشد، اما ممکن است همسر او از وی تقاضا کند انجام چنین اموری را در منزل به عهده بگیرد. در چنین شرایطی اگر زمانی زن اجرت‌المثل خود را مطالبه کند، این موضوع کارشناسی و دستمزد این موارد محاسبه می‌شود. باید به این نکته نیز توجه داشت که در کارشناسی هیچ گاه دستمزد یک پرستار یا یک خدمتکار خانه به شکل کامل برای زنان محاسبه نمی‌شود، زیرا فرض بر این است که زن در قبال انجام کارها و حضور در خانه همسرش، از مزایایی مانند رفتن به مسافرت، دریافت هدیه و… نیز بهره برده و به همین دلیل نمی‌توان مانند یک خدمتکار عادی که فقط حقوق گرفته و از مزایای دیگری محروم بوده، برخورد کرد؛ اما اگر زنی ثابت کند هنگام حضور در منزل همسرش هیچ گاه به مسافرت نرفته، همسرش برای او هیچ گاه هدیه‌ای نخریده و نفقه‌ای که دریافت کرده نیز در حداقل ممکن بوده، چنین مساله‌ای نیز در بحث اجرت المثل او تاثیر دارد و سبب افزایش این مبلغ می‌شود.

گردشگری در ژاپن و نیس فرانسه

پارک نارا در تور کیوتو

بسیاری از گردشگران آسیایی سفر به شرق دور و تور ژاپن را سفری متفاوت و جذاب می دانند و در ژاپن نیز تور کیوتو را می تواند برجسته تر دانست. پارک نارا در دامنه وسیع کوه ریونجی تمپل قرار دارد و از یک دشت وسیع که با درختان مملو از شکوفه های سفید تشکیل یافته است. این پارک که به حیات وحش نیز شهرت دارد دارای آهوها و گوزن های کوهی می باشد که می توانید از آن ها عکس بگیرید. محبوبیت این پارک به دلیل وجود موزه ملی نارا در بخشی از پارک است و گردشگران تور گردشگری می توانند با یک تیر دو نشان بزنند و همزمان از پارک و موزه دیدن بازدید کنند. در این پارک چیزی که بیشتر از هر چیزی نظر گردشگران تور خارجی را جلب می کند سوار شدن بر کالسکه هایی است که بر روی دوش انسان ها قرار می گیرد و به وسیله آنها حمل می شود.

کوهستان آراشیاما در تور ژاپن

کوهستان آراشیاما همان جایی است که اکثر گردشگران در تور مسافرتی خود به دنبال مکانی اینچنینی هستند. در توصیف این کوهستان باید گفت که طبیعتی است که در آن تنوع درختان و گیاهان به حدی زیاد است که گویی از چندین باغ مجزا دیدن می کنید. بخشی از این کوهستان به گیاه پرطرفدار و محبوب بامبو اختصاص دارد که قدم زدن در میان این درختان آرزوی هر گردشگری است. از جاذبه های دیگر این کوهستان که با قدم زدن در آن می توانید تماشا کنید درختان گیلاس با شکوفه های صورتی و بی نظیرش، باغ وحش میمونها، تنوع گل های هزار رنگ و معابد باستانی می باشد. کوهستان آراشیاما در ابتدا به دلیل داشتن چشمه های آب گرمش در میان گردشگران تور داخلی شهرت یافت ولی بعدها به یکی از دیدنی های محبوب در تور خارجی تبدیل شد.

نمایشگاه گل ها در باغ کیوتو

در باغ کیوتو انواع متعددی از گل ها و گیاهان وجود دارد که به همراه گیاهان سر به فلک کشیده بامبو و نیز درختان صورتی گیلاس زیبایی و تنوع خاصی را به این باغ می دهد. تنوع گیاهی این باغ شبیه کوهستان آراشیاما می باشد و این باغ هزار رنگ که با داشتن گل های رنگارنگ و دریاچه های کوچک در داخلش به مکانی دنج و خاطره انگیز در تور کیوتو تبدیل شده است. در این باغ گلخانه هایی بزرگ و مجهز برای پرورش انواع گیاهان وجود دارد که برای بازدید از آنها باید ورودی بپردازید. می توانید یک عصر بهاری زیبا را در کافی شاپ های این باغ با انواع نوشیدنی های خوشمزه سپری کنید.

در تور نیس باید حواستان باشد تا از بیشتر جاذبه های این شهر دیدن کنید و چیزی جا نماند برای این منظور باید قبل از سفر تا می توانید به تحقیق و جستجو در باره این شهر بپردازید. این سه مکانی که در زیر مختصری معرفی می کنیم مخصوص تور نوروزی نیس هستند پس در این تور این مکان ها را به یاد بسپارید.

تپه کسل هیل در تور نیس

کسل هیل نام مکانی است که بر روی تپه ای بلند در شهر نیس قرار دارد و یک نمای کلی از شهر و سواحلش را پیش روی شما می گذارد. رفتن به کسل هیل هیچگونه محدودیتی ندارد و شما می توانید با توجه به شرایط خود و علایقتان پیاده و یا با آسانسورهای رایگان به این مکان بروید. در کسل هیل مقبره اشخاص مهم و شخصیت های برجسته نیس وجود دارد که گردشگران تور فرانسه و تور نیس علاقه بسیاری به بازدید از آنها دارند.
چشمه های درمانی و آب گرم تور فرانسه

اگر به دنبال مکانی برای فراموش کردن خستگی ها و نگرانی های روحی خود هستید به چشمه های آب گرم نیس سر بزنید مطمئناً پشیمان نخواهید شد. در این چشمه ها آب درمانی و ماساژ درمانی ارائه می شود و ماساژ را با روغن های گیاهی که جنبه داروئی دارند انجام می دهند. چشمه های آب گرم بیشتر در جلب تور داخلی موفق بوده است اما کم نیستند گردشگران تور خارجی که به درمانهای سنتی علاقمندند و خواستار استفاده از این چشمه ها هستند.

ویلا و باغ های افروزی در وتسچیلد

این باغ ها در یکی از بهترین ساحل های کشور فرانسه قرار دارد و در آن ویلای زیبا و وسیعی وجود دارد که متعلق به یک قرن پیش است. در این مجموعه نه باغ زیبا و متنوع وجود دارد که هر کدام اسم خاصی دارند و این مجموعه را به برترین مکان از نظر لیدر تور گردشگری تبدیل کرده است. در رستوران این ویلا خودتان را به صرف ناهار در محوطه باز یا ویوی زیبا دعوت کنید و برای خود خاطره ای زیبا بسازید.

تور کیوتو و دیدنی های ژاپن ، تور فرانسه و گردشگری در نیس ، تور ، بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، تور داخلی ، تور خارجی ، تور نوروزی ، تور آنتالیا ، تور لهستان ، تور آلاچاتی ، ویزا ، ویزای شینگن ، هتل ، هتل پنج ستاره ، هتل لوکس ، تور لحظه آخری ، تور ارزان ، تور شیراز ، تور ترکیه ، تور مالزی ، تور دبی ، تور تایلند ، تور مشهد ، تور کیش

گوناگون از دنیای طراحی سایت و گردشگری

تعریف SSL در طراحی سایت

یکی از مواردی که هم در طراحی سایت و هم در سئو سایت و امنیت سایت اسمی از آن خواهید شنید گواهینامه SSL می باشد. SSL مخفف کلمات انگلیسی Socket Secure Layer است که در فارسی می توان آن را به صورت (استاندارد امن کد نمودن اطلاعات بین کاربر و سایت) ترجمه کرد. از همین ترجمه به خوبی اهمیت SSL را می توان دریافت. کد نمودن اطلاعات در طراحی سایت یعنی از اطلاعاتی که کاربران در سایت ما وارد کرده اند به صورت رمز نگاری شده محافظت کنیم تا مورد سرقت هکر ها قرار نگیرد. اطلاعات تبادل شده بین کاربران و سایت در یک اتصال SSL به صورت کد شده بوده و باعث امنیت اطلاعات رد و بدل شده می باشد و به همین خاطر گوگل برای سایت های دارای این گواهینامه اهمیت زیادی قایل است و امتیازاتی در نظر می گیرد و نیز در بهینه سازی سایت هم تأثیر دارد.

برقراری ارتباط SSL

اما در مورد ارتباطی که قرار است با SSL بین کاربر و سایت برقرار شود سوالات مختلفی مطرح می شود و بسیاری به دنبال چگونگی این ارتباط در طراحی وب سایت هستند. این ارتباط یک ارتباط معمولی نیست و برای برقراری آن نیاز به وجود مقداماتی در طراحی سایت می باشد. چند نمونه پیش نیاز برای برقراری ارتباط SSL عبارت است از گواهی دیجیتال SSL برای سرویس دهنده و سرویس گیرنده و وجود مراکزی برای صادر کردن این گواهینامه ها. شرکت های یاد شده برای اینکه گواهین SSL را صادر کرده و به هر دو طرف ارتباط، یعنی سرویس گیرنده و سرویس دهنده گواهی صادر می کند و هویت هر کدام از آنها برای طرف دیگر مورد تأیید قرار می دهد. تضمینی که این شرکت ها به کاربران می دهند این است که اگر اطلاعات شما را نیز سرقت کردند این اطلاعات رمز نگاری شده بوده و برای هکر ها و سارقان قابل استفاده نمی باشد و در واقع اصلا نمی تواند محتوای فایل ها را بفهمد.
آموزش طراحی سایت آسان

بسیاری از افراد دوست دارند که خود به طراحی سایت بپردازند ولی چیزی که بدیهی است برای انجام طراحی وب سایت باید زمان زیادی اختصاص دهند و به یادگیری مواردی نظیر کد نویسی و غیره بپردازند. اما برای افرادی که به تازگی وارد این عرصه شده و قصد دارند به صورت غیر حرفه ای سایتی را طراحی کنند دو نرم افزار را به شما معرفی می کنیم که می تواند در طراحی سایت کمک کند. اما اگر قصد طراحی سایت حرفه ای را دارید می توانید به کلاس های آموزش طراحی سایت حضوری ما مراجعه کنید. نرم افزار های اشاره شده در متن زیر می تواند با توجه به امکانات و ویژگی هایی که در اختیار شما قرار می دهد شرایط مناسبی را فراهم کند تا یک سایت جالب را طراحی کنید.

طراحی سایت با آرتیستر Artisteer

نرم افزار ها امروزه کمک زیادی به آسان شدن طراحی وب سایت می کنند و یکی از این نرم افزارهای قدرتمند Artisteer می باشد که ویژگی های خوبی را به شما ارائه می دهد که از شر کُد نویسی های طولانی و سخت راحت شده و بتوانید یک قالب کلی برای طراحی سایت داشته باشید. قالب های مختلفی را می توان به وسیله این نرم افزارها طراحی کرد و به همین خاطر برای کاربران مبتدی بسیار مناسب بوده و نتیجه خوبی نیز از آن می توان گرفت. چند مورد از قابلیت های دیگر نرم افزای طراحی سایت Artisteer تنظیم سایت های تولید شده و ساختن کاملاً درست HTML و CSS و نیز لایه بندی استاندارد و گالری تصاویر و همچنین همگانی بودن استفاده از این نرم افزار و عدم محدودیت و راحتی استفاده از آن برای کاربران مبتدی می باشد.

طراحی سایت آسان با Web Acapella PRO

نمونه ی دیگر نرم افزارهای طراحی سایت آسان Web Acapella PRO می باشد که از مزایای آن سازگاری با سیستم عامل های مختلف است و برای استفاده از آن نیازی به تسلط و یا دانش کد نویسی و برنامه نویسی نخواهید داشت. همچنین می توانید سایت را قبل از منتشر کردن آن در اینترنت مشاهده کنید و ابزارهای مختلفی را نیز در اختیار داشته باشید. از دیگر قابلیت های این نرم افزار محیط کاربری آسان و عدم نیاز به مهارت برای استفاده از آن و نیز عدم نیاز به برنامه نویسی و امکان طراحی سایت چند زبانه می باشد.

تور کامبوج معمولاً با تور ویتنام همراه می باشد و گردشگرانی که به ویتنام می روند می توانند از آنجا با گرفتن بلیط هواپیما از کامبوج هم دیدن کنند. البته باید متذکر شویم که به علت نبود کنسولگری کامبوج در ایران جهت اخذ ویزا باید از ویتنام اقدام شود در غیر این صورت اجازه ورود به این کشور را ندارید.

معابد تور کامبوج
یکی از دلایل شهرت این کشورآسیایی وجود معابد زیبا و شگفت انگیز بسیار زیادی است که به کامبوج اعتبار و عزت بخشیده است. معبد انگکور وات معبدی با معماری بسیار متفاوت و شگفت انگیز می باشد و یکی از بزرگترین معابد در کشور کامبوج و حتی در آسیا است. پراسات پره ویهر معبد و و نیز معابد باتم بنگ از معابد کشور کامبوج می باشد که توسط تور گردشگری از آنها دیدن می شود.
دهکده های روی آب و جزیره کوکونگ
در کشور کامبوج دهکده هایی وجود دارد که بر روی آب های زلال و شفاف شناور می باشند در این دهکده ها بازارهای شناور وجود دارد که مواد غذایی و لوازم مورد نیاز بومیان را می توان در این بازار ها یافت. این دهکده ها و طبیعت بی نظیر اطراف آن ها بی شک یکی از مقاصد تور خارجی می باشد که گردشگران را برای بازدید به این جا می آورد. جزیره کوکونگ از جزایر زیبا و دست نیافتنی آسیا می باشد که در کشور کامبوج واقع شده است. آب های این جزیره بسیار تمیز و به رنگ آسمان می باشد. چیزی که در جزیره کوکونگ توجه گردشگران با تور خارجی و حتی گردشگران تور داخلی را به خود جلب می کند پل طویل و معلقی است که بر روی این آبها ساخته شده است و اکثر گردشگران بر روی این پل به عکاسی از این طبیعت بکر می پردازند.

شهر سیهانوکویل
شهر سیهانوکویل سواحل بکری دارد که امکانات گردشگری از جمله غواصی، شنا و قایق سواری را در اختیار گردشگران قرار می دهد. لازم به ذکر است برای استفاده از قایق و گردش در این آبهای آرام و زیبا باید در تور قایق سواری ثبت نام کنید و یک راهنما با خود ببرید. در شهر سیهانوکویل رستوران محلی و هتل لوکس و ویلاهای بسیاری وجود دارد که با وجود فراهم کردن تمامی امکانات هزینه بسیار ارزان و کم هزینه می باشند.

بسیاری از گردشگران تور استانبول را به خاطر مراکز خریدش انتخاب می کنند چون عاشق خرید و بازار گردی و تور گردشگری هستند. اگر شما هم جزو این دسته از گردشگران هستید باید به خاطر حسن انتخابتان تبریک بگوییم. تور استانبول همیشه یکی از این سه مرکز خرید را در برنامه خود دارد. بنابراین قدم بعدی بعد از رزرو بلیط هواپیما و ترجیحاً بلیط چارتری انتخاب مراکز خرید است.

کاپیتول لوکس ترین مرکز خرید تور استانبول
اگر در تور استانبول به دنبال یک مرکز خرید لوکس اما با قیمت مناسب هستید کاپیتول بهترین انتخاب برای شما می باشد. این مرکز خرید بسیار بزرگ بوده و دارای ۶ طبقه می باشد که بیش از ۱۵۰ واحد دارد و هر طبقه مختص به رستوران، سینما و سالن ورزشی و پارکینگ می باشد. کاپیتول دارای اجناس ترک و مرغوبی است و محال است با دیدن لباس ها و اجناس آن دست خالی از این مرکز خرید برگردید.
آتاکوی مرکز خرید ویژه تور استانبول
مرکز خرید آتاکوی در یکی از برترین مناطق استانبول قرار دارد و به دلیل نزدیکی به فرودگاه دارای محبوبیت بسیاری در تور ترکیه می باشد. آتاکوی چیزی فراتر از مرکز خرید می باشد و دارای منظره رو به دریا است همچنین در این مرکز خرید سینما و شهربازی سرپوشیده وجود دارد که می توانید در حین خرید کودکان خود را به این شهربازی بگذارید و با خیال راحت به خرید بپردازید. به دلیل دسترسی به اماکن مهم و جاذبه های استانبول آتاکوی دارای برتری زیادی در نزد گردشگران تور خارجی می باشد.

آک مرکز خریدی با اجناس شیک

مرکز خرید آک در استانبول یکی از مراکز خرید مهم می باشد و دارای اجناس و برندهای ترک است. با اینکه بیش از ۲۰ سال از ساختش می گذرد هنوز این شعار خود را که اجناس مرغوب در اختیار مشتریان می گذارد را زیر پا نگذاشته است البته باید بگوییم که این مرکز خرید بازسازی شده است و بسیار شیک می باشد. علاوه بر خرید در این مرکز خرید می توانید به رستوران ها و کافه های این مرکز بروید و ساعاتی را در آنها با صرف غذاهای ترکیه ای و نیز نوشیدنی های اصیل ترکی مثل قهوه ترک به استراحت بپردازید. در مرکز خرید آک می توانید انواع لباس ها و پوشاک را با برندهای محبوب تان خریداری کنید. در نزدیکی این مرکز خرید هتل پنج ستاره با امکانات فول آماده پذیرایی از گردشگران تور داخلی و تور خارجی می باشد و آک از این نظر دارای اهمیت است.

SSL چیست ، آموزش طراحی سایت آسان ، تور کامبوج و جاذبه های طبیعی ، مراکز خرید تور استانبول

، تور ، بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، تور داخلی ، تور خارجی ، تور نوروزی ، تور آنتالیا ، تور لهستان ، تور آلاچاتی ، ویزای شینگن ، تور شیراز ، تور ترکیه ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ،

گردشگری در روستاهای مشهد و کاستاریکا

اکثر گردشگران تور خارجی و نیز تور داخلی کشور اکراین بیشتر مایلند از مکان های طبیعی بازدید کنند به همین دلیل تور اوکراین سه مکان زیر را در اولویت برنامه های خود قرار داده است و می توانید با استفاده از اطلاعاتی که در این نوشتار ارائه داده ایم سفر خوشی را برای خود رقم بزنید. تور اکراین یکی از تورهای اروپایی است که همواره گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

پارک ملی کارپاتیان در تور کی یف

یکی از مقاصد مهم تور گردشگری بازدید از پارک کوهستانی کارپاتیان است که به عنوان بزرگ ترین پارک اوکراین به شمار می رود. این پارک شامل طبیعتی وسیع و سرسبز و دشت و تپه و دره است که در برخی جاهای آن خانه های روستایی وجود دارد که اخیراً نیز هتل آپارتمان هایی در این پارک احداث شده اند تا با دسترسی به هتل بتوانید چند روزی را به گشت و گذار در این پارک بپردازید. بازدید از این پارک با ثبت نام در تور پارک امکان پذیر است و به هیچ وجه توصیه نمی شود که تنهایی و بدون راهنما به آن وارد شوید.

ژوراسیک پارک آبی تور اوکراین

پارک آبی ژوراسیک محبوبیت زیادی را در میان گردشگران تور داخلی دارد هر چند که گردشگران تور خارجی هم به وفور در این پارک دیده می شوند. در این پارک انواع سرسره های آبی با ارتفاع های متنوع و نیز استخر موج که مناسب موج سواری و شنا است و همچنین سه رودخانه وحشی و خروشان وجود دارد و بخشی از پارک مختص کودکان است. هیجان و آدرنالین خالص را با تور رفتینگ در این رودخانه ها تجربه کنید و تور به یادماندنی و خاطره ساز را برای خودتان بسازید.

پارک ملی گیاه شناسی در تور اوکراین

در کشور اوکراین پارک گیاه شناسی با وسعت بسیار زیاد و انواع گونه های گیاهی وجود دارد که از نظر تور گردشگری بازدید از آن بسیار حائز اهمیت است. در این پارک دریاچه و تالابی وجود دارد که به سرسبزی و انبوه درختان آن جلوه ای زیبا بخشیده است. همچنین مکان هایی برای استراحت و تماشای رودخانه ساخته شده و قدم زدن در این پارک و تنفس اکسیژن خالص از جمله حس های پارک گیاه شناسی به حساب می آید.

بهترین فصول برای تور کاستاریکا

کاستاریکا کشوری است که در آن از ماه فروردین تا آبان هوا بارانی است و به همین دلیل در این ماه ها می توانید تور ارزان را داشته باشید شاید یکی از دلایل افزایش تقاضای تور نوروزی کاستاریکا همین باشد. این کشور برخلاف سایر کشورهایی که می شناسید در ماه های برفی و سرد تور گردشگری بیشتری را میزبانی می کند و جالب است بدانید که در این ماه ها هزینه سفرتان به حدود سه برابر افزایش خواهد یافت بنابراین با برنامه ریزی صحیح و رزرو بلیط هواپیما تلاش کنید بهترین زمان را برای همراه شدن با تور کاستاریکا تعیین کنید.

رستوران ها در تور کاستاریکا

در کاستاریکا انواع رستوران ها که شامل رستوران های محلی و رستوران های لوکس می باشد وجود دارد که بر اساس غذایی که به شما می دهند قیمت ها متفاوت است. رستوران های محلی بیشتر مورد پسند گردشگران تور خارجی است اما رستوران های لوکس همه نوع متقاضی دارد. قیمت رستوران های محلی تقریبا نصف رستوران های لوکس می باشد اما کیفیت غذا چندان تفاوتی ندارد. علاوه بر اینها رستوران های کوچکی نیز وجود دارد که رستوران های خانوادگی هستند و غذایی بسیار خوشمزه و مقوی را با قیمتی استثنایی ارائه می دهند.

اقامتگاه در تور کاستاریکا

در تور کاستاریکا گزینه های متنوعی برای هتل و اقامتگاه پیش روی شما قرار دارد که بر اساس امکاناتی که ارائه می دهند طبقه بندی می شوند. هتل لوکس که امکانات فوق حرفه ای دارد می تواند به تفریگاهی لذت بخش برای شما تبدیل شود طوری که برای دیدن جاذبه های کاستاریکا نتوانید از هتل دل بکنید در این هتل ها که بیشتر شبیه ویلای ساحلی هستند استخرهای روباز در کنار دریا و نیز آلاچیق ها و تخت هایی برای استراحت در کنار سواحل قرار دارد. اگر از عهده هزینه های هتل لوکس بر نیامدید می توانید به هاستل ها بروید و از مکانات اولیه آنها برای استراحت بهر ببرید. چادر زدن در سواحل و پارکها نیز گزینه ای است که می توانید به آن فکر کنید البته این مورد بیشتر مورد استقبال گردشگران تور داخلی است.

تور اکراین و بازدید جاذبه های طبیعی کی یف ، دانستنی های تور کاستاریکا ، هتل لوکس ، تور رفتینگ ، تور ، بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، تور داخلی ، تور خارجی ، تور نوروزی ، تور آنتالیا ، تور لهستان ، تور آلاچاتی ، ویزای شینگن ، تور شیراز ، تور ترکیه ،