سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

قریه التراث

شهر دبی در کشور امارات متحده عربی، یکی از مناطق گردشگری بسیار مشهور در سراسر جهان است که به دلیل جاذبه های توریستی فراوان و بسیار خاصی که دارد، پذیرای خیل عظیمی از گردشگران، به خصوص هموطنان ایرانی می باشد. ساختار شهر دبی به گونه ای است که هر شخصی با هر سلیقه ای از حضور در این شهر لذت می برد. از یک سو آثار تاریخی و محله های قدیمی در این شهر به وفور یافت می شود و از سوی دیگر امکانات تفریحی بسیار مدرن و جذابی در شهر دبی فراهم آورده شده است که مشابه برخی از آن ها را در هیچ کجای جهان نخواهید یافت.
همچنین جمعیت بالای ایرانیان ساکن دبی، سبب شده تا سفر به این شهر و برقراری ارتباط با فروشندگان و مسئولین مراکز تفریحی برای ایرانیان بسیار آسان و لذت بخش باشد. اگر یکی از طرفداران آثار باستانی و بناهای تاریخی هستید، یا به مطالعه تاریخ علاقه دارید، بازدید از دهکده میراثی دبی را به هیچ عنوان از دست ندهید. دهکده میراثی یکی از اماکن تاریخی شهر دبی است که میان علاقمندان به بناهای قدیمی و آثار باستانی، محبوبیت بسیاری دارد. بسیاری از گردشگران در طول سال برای بازدید از این دهکده قدیمی به شهر دبی سفر می کنند.

قریه التراثیا دهکده میراثی دبی کجاست؟

دهکده میراثی که به زبان عربی قریه التراث نامیده می شود، یکی از روستاهای قدیمی شهر دبی است که در نزدیکی بنای تاریخی دیگری به نام خانه شیخ سعید آل مکتوم، در ناحیه دهانه خور واقع شده است.

دهکده میراثی دبی
یک نکته بسیار جالب در خصوص دهکده میراثی دبی آن است که با وجود قدمت این روستا، هنوز عده ای از مردم بومی و قدیمی دبی، در این روستا سکونت داشته و برای گذران زندگی، سبک و سیاق زندگی ساکنان اولیه و مردمان قدیمی دبی را ادامه می دهند! آنان برای ادامه زندگی به صید ماهی و مروارید پرداخته و زندگی بسیار ساده ای دارند.
بازدید از این روستای تاریخی برای گردشگران علاقمند به تاریخ، همچون سفر با ماشین زمان به دوران گذشته و تماشای زنده تاریخ است. گردشگران تور دبی در جشنواره های غذاهای محلی و صنایع دستی این دهکده خاطره ای فراموش نشدنی خواهند داشت.
یکی از نکات بسیار جذاب بازدید از دهکده میراثی دبی برای گردشگران، حاشیه این روستا است. چرا که در خارج از دهکده میراثی چندین فروشگاه صنایع دستی برای تهیه یادگاری و سوغاتی قرار دارد. همچنین تعدادی کافه رستوران، کمی دورتر از دهکده میراثی دبی احداث شده تا گردشگران پس از بازدید از روستای قدیمی و خرید از فروشگاه ها، برای رفع خستگی و صرف یک فنجان قهوه عربی یا چای در این کافه ها نشسته و از تماشای منظره زیبای خور نهایت لذت را ببرند. خور دبی یکی از زیباترین جاذبه های منطقه است.

تصویر مرتبط

از آنجایی که شهر دبی در فصل تابستان برگزار کننده جشن های با شکوه، برنامه های تفریحی شاد و خانوادگی و سرگرمی های اختصاصی برای کودکان و نوجوانان و همچنین حراج های بی نظیری در جشنواره تابستانی دبی می باشد. تور تابستانی دبی یکی از مهیج ترین و شادترین تورهای تفریحی خانوادگی است که نباید آن را از دست داد.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است