باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
خانه » راهنمای گردشگری مناطق دیدنی جهان » تماشای رقص روی آتش با پاهای برهنه در بالچیک

تماشای رقص روی آتش با پاهای برهنه در بالچیک

بلغارستان کشوری زیبا با حیرت انگیزترین تاریخ در منطقه مهم ترین مقصد گردشگران در تورهای تابستانی اروپایی است. هم جواری بلغارستان با دریای سیاه موجب شده تا تابستان های گرم و زمستان های سرد در شمال کشور به وجود آید این در حالی است که جنوب بلغارستان دارای آب و هوایی مدیترانه ای است. اغلب مناطق بلغارستان کوهستانی و سرد بوده و سواحل دریای سیاه معتدل و مرطوب می باشد. منطقه ای اروپایی که مناسب سفرهای تفریحی در تابستان است و تور ارزان بلغارستان برای رفاه بیشتر خانواده ها در نظر گرفته شده است.

بلغارستان

بالچیک بلغارستان شکوه باستان در ساحلی زیبا

بالچیک شهری ساحلی در شمال دریای سیاه است که همیشه پر از گردشگر است. عمارت زیبای کاخ سلطنتی بالچیک یادگار دوران باستان است. عمارت شرقی- اروپایی با باغ هایی بی نظیر و گیاهان همیشه سبز و کمیاب که زمانی تفریحگاه ملکه ماریا، کنتس رومانی بود. این مجموعه دارای چندین عمارت مسکونی، صومعه و کلیسا، انبار و چندین سالن است که این روزها بازسازی شده و به محلی برای استراحت گردشگران تبدیل شده است.

رقص بر روی آتش بلغارستان

گردشگران تور ارزان اروپا با قدم زدن در باغ گیاه شناسی با بیش از ۶ هزار گونه گل و گیاه نادر آشنا شده و تصاویر بی نظیری را عکاسی می کنند. بلغارستان عمده صادر کننده اسانس رز در جهان است.
بالچیک بر روی تپه ای سنگی در ساحل بنا شده و در استان دوبریج در مرز بلغارستان و رومانی قرار دارد.گردشگران تور وارنا، با اتوبوس و در کمتر از نیم ساعت به بالچیک می رسند. فاصله این شهر کوچک تا صوفیه ۵۰ دقیقه با هواپیماست. این شهر با زیبایی های حیرت انگیز به پر رفت و آمدترین شهر توریستی بلغارستان تبدیل شده است.

بالچیک بلغارستان

تورهای ارزان اروپا و بازدید از بلغارستان آغاز شد. تور تابستان بلغارستان برای افرادی که می خواهند متفاوت سفر کنند از هم اکنون در دسترس قرار دارد. بازدید از بلغارستان کشوری آمیخته با دو فرهنگ اروپایی و ترکی که زمانی بخشی از امپراتوری عثمانی بود را به شما پیشنهاد میکنیم.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است