امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
خانه » راهنمای گردشگری مناطق دیدنی جهان » افسانه گرگ سر و حمام های شاه عباسی تفلیس

افسانه گرگ سر و حمام های شاه عباسی تفلیس

گرجستان کشوری زیبا با فرهنگی غنی است که از لحاظ فرهنگی مشارکت هایی را نیز با ما دارد بهترین انتخاب برای سفرهای تابستانی به همراه خانواده است.طبیعت زیبا و مردم خونگرم گرجستان بیشترین جذابیت را برای گردشگران تور گرجستان دارند.
یکی از مناسب ترین مناطق گردشگری، چشمه های آبگرم در کشورهای مختلف است که علاوه بر سیاحت می توان از خواص درمانی این اماکن نیز بهره مند شد. در تفلیس می توان آثار به جای مانده از معماری ایرانی را در مسیر باغ بوتاتیک دید که حمام هایی است ساخته شده در قرون ۱۷ و ۱۸ میلادی که این روزها به زیباترین منطقه گردشگری تفلیس تبدیل شده اند.

حمام های گوگردی و آبگرم درمانگر تفلیس

تفلیس گرجستان

کناره رودخانه کورا در بخش قدیمی تفلیس محل چشمه هایی است که شفا می دهند و شادی را به ارمغان می آورند. تور ارزان گرجستان با دیدار حمام های سولفور و استفاده از گرمای شفابخش آب های معدنی خاطره ای است که تا سال ها با شما باقی می ماند. شنیدن افسانه واختانگ گرگاسالی گرگ سر حکایت از علاقه مندی پادشاه به این چشمه ها و بنای شهری در این مکان دارد که حکایتی بس شنیدنی است.

گرجستان

وجود چشمه های طبیعی آبگرم گوگرد که خاصیت درمانی دارند همیشه مورد توجه گردشگران تور تابستانی گرجستان بوده است. محله تاریخی و زیبای حمام های تفلیس و چشمه هایش در گذشته به منظورتفریح و برگزاری جشن ها مورد توجه پادشاهان بوده است.
محله حمام های تفلیس از قدیمی ترین مناطقی است که در تفلیس محل برپایی جشن هایی با شکوه و برگزاری عروسی های مجلل بود. اغلب این جشن ها در محل حمام برگزار شده و بساط شیرینی و طرب نیز برپا بود.اگر با تور تابستان به تفلیس وارد شوید علاوه بر محله های باستانی و تاریخی می توانید از محل سالن اپرا و باله تفلیس در این منطقه بازدید کنید.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است