تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
خانه » دانستنی های سفر » دریاچه نیلوفرهای آبی تایلند

دریاچه نیلوفرهای آبی تایلند

تور تایلند  با تمام جذابیت های خود همیشه جز اولین انتخاب های ما ایرانی ها بوده است.
وقتی صحبت از تور تایلند به میان می آید اما بی درنگ نام بانکوک، پاتایا، معابد بودا به ذهن متبادر می شود اما این بار ما قصد داریم یکی از جاذبه های طبیعت گردی زیبا تایلند را به شما معرفی کنیم.
بنابراین اگر علاقه مند به طبیعت گردی و بازدید از گل و گیاهان را دارید؛ دست به کار شوید و تایلند را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید و در تور تایلند از یک جاذبه طبیعی فوق العاده زیبا دیدن نمائید. این جاذبه زیبا دریاچه نیلوفرهای آبی به نام نونگ هان(Nong Han) می باشد که در شمال شهر کومفاواپی (Kumphawapi) قرار دارد.

دریاچه نیلوفر های صورتی

وسعت دریاچه نونگ هان بیش از ۳۲ کیلومتر مربع میباشد که سرتاسر دریاچه را نیلوفرهای صورتی و قرمز رنگ پوشانده است. دریاچه Nong Han هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به سوی خود جلب می کند.

در بین ماه های اکتبر تا فوریه لیلوم ها در دریاچه کاشته می شوند تا در ماه های دسامبر تا وفوریه آماده بازدید در سطح آب نمایان می شوند بنابراین بهترین زمان انتخاب تور تایلند و سفر به منطقه کومفاوایی در ماه های آذر تا فروردین ماه می باشد. اگر می خواهید در زیباترین لحظه از دریاچه نونگ هان دیدن نمائید باید صبح زود عازم این جاذبه طبیعی زیبا شوید.

Nong Han

آب شفاف دریاچه نونگ هان با وجود عمق کم خود منبع مهمی در تامین آب مردم استان ادون تانی (Udon Thani) می باشد. علاقه مندان به بازدید از دریاچه Nong Han می توانند از قایق های محلی استفاده نمایند و از نزدیک نیلوفرها ها را مشاهده کنند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است