آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
خانه » دانستنی های سفر » خوشمزه ترین نوع گردشگری،گردشگری غذا

خوشمزه ترین نوع گردشگری،گردشگری غذا

یکی از به یادماندنی ترین و لذت بخش ترین بخش سفر، آشنایی با طعم های مختلف غذا و چشیدن خوراک ها و غذاهای رنگارنگ است. در این مطلب کوتاه می خواهیم با نگرش دیگر به گردشگری غذا نگاه کنیم. شاید از این به بعد در سفرهایمان، دیگر به غذا به عنوان یک خوراکی نگاه نکنیم!

گردشگری غذا، خوشمزه ترین نوع گردشگری!

شما به عنوان گردشگری که به مقصدی نا آشنا و یا جدید سفر کرده اید و از لحاظ مسافت از محل زندگی خودتان فاصله گرفته اید، هموراه به دنبال کشف فرهنگ مردم کشوری که به آن سفر کرده اید، هستید. شما در تمام مدت سفر در میان مردمی با تفاوت های فرهنگی زیاد و یا حتی کم یا زادگاه خود هستید.

'گردشگری غذا

اگر بخواهیم یکی از مهمترین عناصر فرهنگی مقصد های گردشگری را برای شما عزیزان معرفی کند، آن مورد چیزی جز غذا نخواهد بود. غذا مهم ترین عنصر فرهنگی هر کشوری است.

غذا در سفر

گردشگری غذا فقط شامل سفارش و یا صرف غذا در مقصد نیست؛ بلکه بازدید از مزارع، دوره های آشپزی محلی، بازارهای محلی فروش مواد غذایی، همه تجربه گردشگر از گردشگری غذا را شکل می دهند ؛ مواد تشکیل دهنده، نوع طبخ، تنوع منو ها و نوع سرو غذا مانند می تواند روایتگر آداب خاص آن منطقه، وفور مواد غذایی، نوع میوه یا سبزی بومی آن منطقه و از همه مهمتر میراث گذشتگان در استفاده از مواد طبیعت برای تهیه غذا، می باشد.

اگر در این ایام قصد سفر دارید ما تور دبی را بشما پیشنهاد می کنیم . شما در این سفر می توانید از بهنرین برند های دنیا بازدید  کنید و هم چنین در اوقات بعداز ظهر از تور های نیم روزه که بسیار مهیج و به یاد ماندنی میباشد ، استفاده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است