ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه » اخبار و مطالب مفید روز » « توان سلامت» بهترین مرکز درمانی و توانبخشی در حوزه پرستاری از کودک و سالمند

« توان سلامت» بهترین مرکز درمانی و توانبخشی در حوزه پرستاری از کودک و سالمند

سال‌هاست که این موضوع ملکه‌ی ذهن ما شده است که شهرنشینی، خصوصا زندگی در کلان شهری چون تهران مساوی است با کمبود وقت و گذراندن ساعات طولانی در ترافیک. گاهی آن‌چنان وقت کم می‌آوریم که حتی قادر به رسیدگی به امور شخصی خود هم نیستیم، چه برسد که وظیفه‌ی مراقبت از فرد دیگری را هم برعهده گرفته باشیم.

 

Woman walking in old age home Free Photo

 

در اکثر موارد سپردن فرد سالخورده به خانه سالمندان کار درستی نیست. زیرا حس افسردگی را در وی تشدید می‌کند. حضور فرد سالمند در خانه همواره مسبب برکت و محبت بیشتر بین تمامی اعضای خانواده خواهد بود. فرد کهن سال به علت ضعف فیزیکی حاصل از کهولت سن، قادر به انجام برخی کارهای شخصی خود نیست. به علاوه بایستی فردی حضور داشته باشد تا مراقب تحرک، خوراک، زمان بندی مصرف دارو، مراقبت های پزشکی و … باشد. گذشته از تمام این موضوعات، فرد سالمند نیاز به یک همزبان و هم صحبت دارد تا بتواند با او گفت و گو کرده و احساس تنهایی نکند. این نیاز توسط پرستار سالمند به راحتی قابل رفع است.

مراقبت از سالمند

 

Woman and kid smiling Free Photo

 

از طرفی هر زوج صاحب یک فرزند یا بیشتر هستند که به خاطر مشغله فراوان قادر به نگهداری از آنان نخواهند بود. این در حالی است که کودکان به مراتب نیاز به مراقبت فراوان در هر زمینه ای هستند. حتما باید فردی وجود داشته باشد تا به تحرک و بازی، آموزش ، خوراک و … کودک توجه کافی را داشته باشد تا خللی در رشد وی حاصل نشود که اغلب والدین شاغل به علت کمبود وقت قادر به انجام این اعمال نیستند. پرستار کودک در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به رشد و سلامت کودک دلبند شما ارائه کند.

مراقبت از کودک

 

مرکز درمانی و توانبخشی « توان سلامت» در راستای کمک به هم وطنان عزیز و بهبود سطح کیفی زندگی کودکان و سالمندان خدمات نگهداری از سالمند و کودک را به تمام مردم عزیز ارائه می‌کند. کارشناسان این مجموعه همه‌روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مراقبت از سالمندان و کودکان شما خواهند بود. این مرکز که کار خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است، توانسته با ارائه خدمات کم‌نظیر خود، بالاترین میزان رضایت مشتریان را به کارنامه کاری خود اضافه کند.

درباره « توان سلامت» بیشتر بدانید

 

تنها با یک تماس، مجرب‌ترین، متخصص‌ترین و دلسوزترین مراقبین و پرستاران در زمینه مراقبت از کودک و سالمندان عزیز، در منزل شما خواهند بود.

 

اطلاعات تماس با « توان سلامت»

 

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است